Nasz zespół

Cieszymy się, że tu zaglądasz!
Poznaj zespół, który ciężko pracuje, abyś mógł grać w najlepsze gry :)

 

Gosia

Szefowa. Z uwagi na swoją rolę musi zajmować się tym, czym nie mogą inni, czyli w dużej mierze papierologią i finansami. Udziela się jednak czynnie za każdym razem, kiedy tylko ma czas.

Ulubione gry Lacerty: Azul, Patchwork, Puerto Rico.

Agata

Odpowiada za media społecznościowe i wszelakie kreatywne projekty. To z nią kontaktują się recenzenci, kluby gier planszowych oraz lokale planszówkowe. Wszędzie jej pełno. Po pracy lubi grać w gry planszowe i komputerowe. Kijanka jest jej wierną kocią towarzyszką i od czasu do czasu gościnnie występuje w materiałach wydawniczych.

Ulubione gry Lacerty: Spirit Island, Pracownia Snów, Great Western Trail i Puerto Rico.

Marta

Zajmuje się testami prototypów, jest odpowiedzialna za pozyskiwanie i obsługę klientów. W życiu prywatnym sporo gra w gry (nie tylko planszowe), maluje wszystko dookoła, podlewa kwiatki i głaszcze kotki.

Ulubione gry Lacerty: Flick'em Up!, Pracownia Snów i Uczta dla Odyna.

Monika

Zajmuje się obsługą klienta, odpowiada na różnego rodzaju zapytania i prośby, jej działką są również reklamacje oraz sklep internetowy, organizuje wyjazdy na eventy oraz chętnie nas na nich reprezentuje. Prywatnie: kocha koty (ma dwa kocurki), lubi czytać książki (zwłaszcza o kosmosie), lubi też malować oraz śpiewać (chociaż nie potrafi).

Ulubione gry Lacerty: Great Western Trail, Le Havre i Wyprawa do Newdale.

Dobry duch :)

Pojawia się przeważnie, kiedy trzeba coś załatwić lub rozwiązać jakiś problem. Przetłumaczy to i owo, naprawi zepsutą stronę internetową, tu postuka, tam popuka i wszystko znów kręci się jak trzeba.

Ulubione gry Lacerty: Ojej! Chyba najbardziej lubi te jeszcze niewydane. Inne po prostu kocha albo co najmniej darzy wielkim sentymentem.