Świąteczny Sklepik Lacerty

Opublikowano: poniedziałek, 02, grudzień 2013

Lacerta na ŚwiętaPo kliku latach nieobecności uruchomiliśmy ponownie nasz sklep internetowy. Traktujemy tę akcję jako tymczasową i dość mocno ograniczoną w czasie (od 2 do 20 grudnia 2013). Z uwagi na szacunek dla innych sklepów nie możemy jednak ustalić w naszym sklepie drastycznie niższych cen niż te, które mają inne sklepy. Postanowiliśmy więc przygotować świąteczne pakiety czterech naszych gier: Genua, Hawana, Książęta Florencji oraz Samuraj. W trakcie tej świątecznej akcji nie będziemy prowadzić sprzedaży pojedynczych gier. Mamy nadzieję, że cena za pakiet oraz pozostałe warunki spowodują, że skusicie się na zakup naszych gier w pakietach.

Dość ważnymi atutami zakupu u nas jest to, że koszty przesyłki kurierskiej bierzemy w 100% na siebie, a do każdego zamówienia dokładamy komplet pięciu kart do gry Wysokie Napięcie (lista kart znajduje się na stronie naszego sklepu internetowego).

Linki do sklepu umieściliśmy w górnym menu oraz w menu głównym.

ps.
W drugiej kategorii umieściliśmy również kilka gier, które znaleźliśmy w magazynie, a które leżały tam kilka lat ... od czasów poprzedniej działalności naszego sklepu internetowego.

pps.
Mamy nadzieję, że przez 4 lata nieobecności nasz sklep nie zardzewiał. W razie jakichkolwiek problemów z zamówieniami, prosimy o kontakt drogą emailową.