Prace trwają !

Opublikowano: środa, 08, kwiecień 2015

Pandemic SurvuvalPrace trwają !

Z pewnością wielu z Was zapomniało już jakie zagrożenie czyha za rogiem, uważając że „przecież mnie to nie dotyczy” ! Nic bardziej mylnego...

Już od ponad dwóch miesięcy w Polsce szaleje kilka nieznających litości chorób. Na szczęście dzięki naszym działaniom, podjętym już na początku tego roku, przy współpracy z najlepszymi specjalistami, udało się powstrzymać zastraszające tempo rozwoju zarazy.

Niestety, „powstrzymać” nie oznacza w żadnym wypadku „zlikwidować”. Dlatego też mimo grobowego milczenia mass mediów, nasze prace nie ustają ! Zgłasza się do nas coraz więcej profesjonalistów, chcących mieć swój udział w walce z wszechogarniającą zarazą. Ciesząc się, że nie pozostajemy sami na placu boju, apelujemy do WSZYSTKICH, którzy chcą włączyć się w tą jakże nierówną walkę.


Zgłoście się do nadchodzących eliminacji:

1. Miejsce: Poznań – konwent PYRKON

Termin: 25 kwiecień2015
Godzina: 16:30

2. Miejsce: Gdynia – festiwal GRAMY

Termin: 16 maj 2015
Godzina: 11:00

3. Miejsce: Wrocław – centrum handlowe Magnolia Park

Termin: 23 maj 2015
Godzina: 15:00

4. Miejsce: Gliwice – konwent PIONEK

Termin: 20 czerwiec 2015
Godzina: 11:00

Nie wahajcie się, dołączcie do najlepszych specjalistów w walce o przetrwanie ! Nie będziemy również ukrywać, że dla najwybitniejszych umysłów w różnych dziedzinach, przygotujemy godne nagrody ..

Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ! Przyjmujemy zgłoszenia dwuosobowych zespołów specjalistów, w których należy zawrzeć: Imiona i nazwiska, miasto w którym weźmiecie udział w rekrutacji oraz numery telefonów. Pełny regulamin znajdziecie na stronie www.lacerta.pl !

PANDEMIC SURVIVAL !