Polska edycja Dreamscape będzie nosić tytuł Pracownia Snów!

Opublikowano: czwartek, 16, styczeń 2020

Pracownia Snow

Zdecydowaliśmy się przetłumaczyć tytuł Dreamscape jako Pracownia Snów, uważamy, że świetnie oddaje charakter gry, w której naszym zadaniem jest zaprojektowanie sennych krajobrazów. Przesłaliśmy już pliki do ostatecznej akceptacji, wkrótce rusza produkcja gry. Niedługo będziemy informować o kolejnych aktualizacjach.

Liczba graczy: 1-4 (specjalny wariant solo, pojedynek z Panem Koszmarem)
Czas Rozgrywki: 60-90 min.
Poziom trudności: średnio zaawansowany

Nie możecie zasnąć...
Zagubieni w labiryncie nieprzespanych nocy, szukacie sposobu na odzyskanie kontroli nad swoimi snami. Wasza świadomość wędruje nieznanymi ścieżkami, by w końcu doprowadzić was na skraj nieznanego świata, w którym krajobraz nieustannie się zmienia. Nie mogąc się doczekać, aby odkryć co kryje się w tym tajemniczym miejscu, decydujecie się skoczyć i doświadczyć świadomego snu. Macie nadzieję, że właśnie to jest kluczem do spokojnej nocy.

Plansza Pracownia snow

W Pracowni Snów będziecie podróżować pomiędzy sześcioma zakątkami Krainy Snów, zbierając senne okruchy, z których zbudujecie swoją własną wizję snu. Stworzycie krajobrazy, które otulą was niczym ciepła, kojąca kołderka. Wyjątkowe zdolności, które zdobędziecie, pomogą wam kształtować tę krainę, byście śniąc mogli się po niej przechadzać i podziwiać, odzyskując dzięki temu spokój umysłu.

Pan Koszmar

Musicie jednak uważać, ponieważ w tej krainie czai się upiorny Pan Koszmar, nawiedzający wasze sny. Przemieszczajcie się więc ostrożnie, minimalizując jego niepożądany wpływ. Tylko w ten sposób będziecie w stanie zebrać odpowiednie senne okruchy i stworzycie z nich senny krajobraz, który pozwoli wam wreszcie w pełni się odprężyć i spokojnie przespać całą noc.

 Lis

comments