Planszowe Gram Prix 2020

Opublikowano: wtorek, 04, luty 2020

glosowanie

W sobotę (01.02.2020 r.) wystartował plebiscyt Planszowe Gram Prix 2020! Głosowanie trwa do 21.02.2020 r., do tego czasu możecie oddać swój głos na wybraną grę w aż 11 kategoriach. Poza grami głosujecie także między innymi na najlepsze wydawnictwo, inicjatywy planszówkowe, vlogi - łącznie 18 kategorii. Wśród gier nie zabrakło tytułów naszego wydawnictwa wydanych w 2019 r. :-) 

Poniżej kilka kategorii, w których znajdziecie nasze gry.

dwuosobowe

W kategorii "najlepsza gra dla dwóch osób" bierze udział: Azul: Witraże Sintry, Blackout: Hongkong oraz Patchwork Doodle, wszystkie te tytuły bardzo dobrze radzą sobie podczas dwuosobowej rozgrywki. Jeśli jeszcze nie próbowaliście ich w takiej wersji, gorąco polecamy.

 

ilustracje

W kategorii "najlepsze ilustracje" możecie zagłosować na Azul: Witraże Sintry lub Fudżi. Obie gry pięknie prezentują się na stole, zachwycają wykonaniem i ilustracjami.

azul sintra

Zdjęcie: BoardgameShot

fudzi

Zdjęcie: Turlnij - gry planszowe

rozszerzenie

W kategorii "najlepsze rozszerzenie" znajdziecie Druidów do Wyspy Skye oraz Dokąd Sięgają Korzenie do gry Kawerna: Rolnicy z Jaskiń. Oba rozszerzenia świetnie uzupełniają podstawowe wersje, jeśli jesteście fanami tWyspy Skye i Kawerny - koniecznie je wypróbujcie.

wydawnictwo

W kategorii "najlepsze wydawnictwo", jeśli podoba wam się praca, którą dla was wykonujemy, kontakt z nami oraz gry przez nas wydawane - głosujcie na jaszczurkę! ;-)

comments