Pandemic Legacy po polsku! To nie żart na Prima Aprilis...

Opublikowano: środa, 01, kwiecień 2015

Pandemic Legacy - edycja polska

Niniejszym ogłaszamy przystąpienie do produkcji Pandemic Legacy - gry kooperacyjnej, jakiej jeszcze nikt nigdy nie stworzył.

Czy myśleliście kiedyś o grze planszowej, która zmienia się bezpowrotnie z rozgrywki na rozgrywkę? Czy to możliwe, aby po kilkunastu partiach każdy egzemplarz gry na rynku był inny? Tak! Taki właśnie jest Pandemic Legacy.

Świat znów stanął na krawędzi katastrofy. W Pandemic Legacy Wasz zespół musi trzymać pod kontrolą cztery choroby przez jeden rok. Każdy miesiąc przynosi nowe niespodzianki i wyzwania, a akcje wykonywane w jednej rozgrywce będą miały wpływ na to, co dziać będzie się w kolejnych rozgrywkach. Czy pozwolicie na to, aby miasta upadły i pogrążyły się w chaosie? Czy Wasz zespół będzie w stanie kontrolować wirusy przez 12 miesięcy?

Jeśli potrzebujecie dodatkowej zachęty, zdradzimy kilka szczegółów: możecie mieć wpływ na to, aby niektóre stacje badawcze pozostawały w miastach w kolejnych rozgrywkach, każde miasto w trakcie gry może kilkukrotnie zmienić swój status, kod genetyczny chorób będzie się zmieniał, a wraz z doświadczeniem, postacie będą zdobywać nowe umiejętności. To tylko garstka dynamicznych elementów, które poznacie w trakcie gry.

Pudełko gry skonstruowane jest w taki sposób, aby kolejne elementy gry stawały się dostępne dla graczy w odpowiednich momentach. Z tego powodu żaden egzemplarz gry nie zostanie przekazany do recenzji, ani wysłany do games roomu, aby gracze nie dowiedzieli się przedwcześnie się co czeka ich w kolejnych rozgrywkach.

Nie ma na co czekać - stwórzcie swoją własną, unikalną grę - Pandemic Legacy.

Światowa premiera gry, w tym między innymi w Polsce, odbędzie się 8 października 2015.

Sugerowana cena detaliczna gry będzie oscylować w okolicy 200 zł.

Dla fanów Pandemii przygotowujemy ultrakrótką akcję przedsprzedaży. Od 3 do 15 kwietnia 2015 będzie można kupić jedynie za pośrednictwem Wydawnictwa Lacerta w cenie 135zł (wysyłka 1 dzień przed premierą, koszt przesyłki wliczony w cenę). Dla osób o mniej zasobnym portfelu przygotowaliśmy również przedsprzedażowy system zaliczkowy: część płatności pomiedzy 3 a 15 kwietnia (55 zł), a pozostała część (90 zł, łącznie 145 zł) najpóźniej do końca września.

UWAGA! Nakład jest bardzo ograniczony, a gra ma już nigdy nie być dodrukowana w żadnej wersji językowej!!!. Produkcja jest jednorazowa dla wszystkich krajów!  

Jeśli chcecie mieć swój egzemplarz Pandemic Legacy - skorzystajcie z naszej przedsprzedaży już w najbliższy piątek. Jeśli przedsprzedaż wzbudzi duże zainteresowanie, to może się okazać, że w październiku będziemy mieć bardzo małą liczbę egzemplarzy.

Musicie jednak podjąć pierwszą decyzję: Wasz zespół jest bardziej czerwony, czy bardziej niebieski?