Aktualizacja planów wydawniczych na 2015 rok

Opublikowano: czwartek, 07, maj 2015

Trzymaliśmy Was w niepewności, ale dłużej nie możemy już tego robić. Dzielimy się więc z Wami tym co wiemy na dzisiaj. Prosimy o wyrozumiałość i trzymanie kciuków, za nasze plany ;) Koniec wstępu – zapraszamy do lektury:

W trakcie realizacji:

- Kawerna: nie mamy dobrych wiadomości. W dalszym ciągu nie jest znana data najbliższej produkcji. Wiemy, że będzie, nie wiemy kiedy. Uwierzcie nam, że jest to dla nas bardzo niekomfortowa sytuacja ! Nie posiadając jednak odpowiednich praw, nie jesteśmy w stanie wydrukować gry sami, a co za tym idzie jesteśmy uzależnieni od właściciela Kawerny. Cisną się nam na usta w tym miejscu pewne słowa opisujące żal, niemoc i zdenerwowanie w jednym, ale .. Czekamy cierpliwie :)

- Mage Knight - Lost Legion: WizKids zobowiązał się do poinformowania nas w czerwcu 2015 (gdyby ktoś miał wątpliwości ;) ) czy będzie dodruk. Jeżeli będzie, gra się ukaże nakładem naszego wydawnictwa. Wniosek – czekamy na wiadomość z WizKids.

- Agricola - Gamer's Deck: kończymy tłumaczenie, gra powinna pojawić się na przełomie czerwca i lipca 2015.

- Innowacje - Echoes: prace nad polskim wydaniem innowacji lekko się przeciągnęły, ale gra z pewnością się ukaże w bieżącym roku. Planowany termin polskiej premiery to: sierpień/wrzesień 2015. W tym samym czasie powinna pojawić się znów w sprzedaży wersja podstawowa tej gry.

- Pandemia Lekarstwo (ang: The cure; gra kościana): produkcja w Chinach, odbiór w tygodniu 20 (11 maja 2015).

Nowości w planach:

- Pandemic Legacy – Polska premiera, będzie miała miejsce jednocześnie z pojawieniem się gry na świecie tj. 8 października 2015. Cena wyniesie ok. 200 zł. Będzie to pierwszy i jednocześnie ostatni wydruk tej gry, więc warto zarezerwować sobie fundusze ;)

Dodruki:

- Wysokie napięcie – informacja miła, bo od miesiąca jest powrotem dostępne ;)

- Pandemia – w przyszłym tygodniu finalnie kończy się dodruk. Należy wziąć pod uwagę czas potrzebny na sprowadzenie gry do Polski, a więc Pandemia powinna pojawić się na półkach na początku lipca ! :)

 

Tak wygląda aktualizacja naszych planów. Wyprzedzając Wasze pytania – nie podajemy niepotwierdzonych informacji. Ogłaszamy tylko te pozycje, które mamy zagwarantowane. Choć „zagwarantowane” nie zawsze oznacza pewne, co wiemy już na przykładzie Kawerny czy Lost Legion. Oczywiście jak tylko dotrą do nas jakieś nowości, niezwłocznie się nimi podzielimy !