Owocowe Opowieści

Autor: Friedemann Friese

Owocowe Opowieści    Liczba graczy:    2 - 5
  Minimalny wiek:    8+
  Czas rozgrywki:    25 min
  Kategoria:    Gra typu Fable
  Opracowanie graficzne:    Harald Lieske

 baner te gre kupisz w naszym sklepie lacerta

Opis

Dawno, dawno temu był sobie wspaniały las, pełen przepięknych, kolorowych owoców, których smak zachwycał, a słodyczy nawet dziś nic nie dorówna. Najlepsze jest to, że owoce można było wyciskać, a ich soki mieszać, tworząc najpyszniejsze napoje, jakie możecie sobie wyobrazić.
Jesteście zwierzętami zamieszkującymi ten wspaniały las, a wasze dni mijają na poszukiwaniu najsmakowitszych owoców. Znajdziecie je z pomocą przyjaznych mieszkańców lasu, którzy obdarują was owocami, wymienią się nimi z wami lub przyjdą z pomocą w wielu różnych sytuacjach. Warto odwiedzić poszczególnych mieszkańców, zanim dotrą do nich inni. Jeśli zjawisz się w jakimś miejscu pierwszy, dostaniesz owoce od tych, którzy przyjdą tam po tobie.
Okropnie chce ci się pić. Czy będziesz tym, kto zaspokoi swoje pragnienie najszybciej?

To jest gra typu Fable:

Fable (zmyślać / bajać) to gra, która zmienia się wraz z upływem czasu. Pierwszą rozgrywkę zaczniesz w stanie początkowym, który jest relatywnie prosty. Wraz z kolejnymi rozgrywkami będziesz lepiej poznawać grę, a mechanika i rozgrywka będą ewoluować. Każda kolejna gra w Owocowe opowieści nieco ją zmieni, jednak żadna zmiana nie jest nieodwracalna. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz przywrócić grę Fable do stanu pierwotnego i zacząć od początku, bez względu na to, czy poznałeś już cały system, czy zagrałeś tylko kilka razy. Gra typu Fable dostarczy tyle samo radości po 20 rozgrywkach, co za pierwszym razem.

Zawartość pudełka:

Recenzje

Recenzje pisane:

 

Wideorecenzje:

 

 

Galeria zdjęć

ozio_gallery_nano

Pliki do pobrania

Pliki:

Instrukcja gry planszowej Owocowe Opowieści.
Autor gry: Friedemann Friese

Data 08-03-2017
Język  Polski
File Size 5.11 MB
Pobierz 1 071

Glosariusz z kartami do gry planszowej Owocowe Opowieści.
Autor gry: Friedemann Friese

Data 08-03-2017
Język  Polski
File Size 4.16 MB
Pobierz 874