Nowe karty elektrowni

Opublikowano: poniedziałek, 22, październik 2007

{product_snapshot:id=5,true,false,true}

 

W naszym sklepie pojawiła się nowa pozycja: dodatkowa talia kart elektrowni do gry Wysokie Napięcie. Z racji bardzo niskiej ceny zadecydowaliśmy o rezygnacji z przedsprzedaży. Dodatek dostępny jest w naszym sklepie internetowym, a za kilka dni powinien być dostępny również w pozostałych sklepach hobbystycznych posiadających w ofercie Wysokie Napięcie.

Zapraszamy na zakupy.

 

 

Niespodzianka - WN po raz kolejny

Opublikowano: poniedziałek, 17, wrzesień 2007

Wysokie Napięcie - dodatek (karty)Od czasu kiedy zaskoczyliśmy wszystkich wieścią, że opublikujemy w Polsce Wysokie Napięcie minął już ponad rok czasu. W szybkim tempie zbliża się również okrągła, pierwsza rocznica wydania naszej polskiej wersji.

Gra zdobyła Waszą sympatię, a co więcej została doceniona i uhonorowana poprzez nadanie jej zaszczytnego tytułu Gry Roku 2007. Aby nie studzić temperatury, którą gra wprowadziła na nasz rynek postanowiliśmy dorzucić jeszcze jeden mały kąsek dla jej miłośników. Na targach w Essen w październiku swoją premierę będzie miał nowy dodatek do Wysokiego Napięcia. Tym razem nie będzie to kolejna mapa. Będzie to dodatkowa talia kart elektrowni.

 

Wysokie Napięcie - karta nowej elektrowni

Czytaj więcej: Niespodzianka - WN po raz kolejny

Wysokie Napięcie - nominacja

Opublikowano: sobota, 17, marzec 2007

Gra roku 2007Gra Wysokie Napięcie została doceniona przez tysiące graczy na całym świecie, o czym świadczy awans z 4 na 3 miejsce w światowym rankingu gier planszowych BGG. Cieszymy się, że również w Polsce gra znalazła duże grono entuzjastów, a przede wszystkim grono ekspertów nominowało nasze wydanie do tytułu "Gra Roku 2007". Nominowane są również 4 inne gry wydane w Polsce w 2006 roku.

Od 16 marca do 24 kwietnia odbywa się głosowanie, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone 29 kwietnia 2007 roku na konwencie Constar w Krakowie. Jeśli podoba Ci się Wysokie Napięcie - zapraszamy do głosowania. Oddając głos przyczynisz się do propagowania dobrych gier planszowych. Swój głos można oddać na stronie organizatora konkursu (link poniżej):

Głosowanie "Gra roku 2007" 

Pamiętaj, że głos staje się ważny dopiero po jego potwierdzeniu (informacje zostaną wysłane pod podany wdres email).

Wysokie Napięcie - nominacjaJeśli jeszcze nie grała(e)ś w Wysokie Napięcie - nie zwlekaj. Wiele osób doceniło tą grę za rewelacyjne połączenie mechanizmów licytacji, zarządzania zasobami, planowania oraz świetnej zabawy. Instrukcję gry można znaleźć tutaj:

Pliki:

Instrukcja gry planszowej Wysokie Napięcie.
Autor gry: Friedemann Friese

Data 08-09-2007
Język  Polski
File Size 1.33 MB
Pobierz 9 896
 

 

Czytaj więcej: Wysokie Napięcie - nominacja

Wysokie Napięcie - Grą Roku 2007

Opublikowano: środa, 02, maj 2007

Wysokie Napięcie grą roku 2007Z wielką przyjemnością pragniemy podzielić się z Wami bardzo ważną wiadomością. W dniu 29 kwietnia 2007 na konwencie Constar w Krakowie ogłoszone zostały wyniki konkursu na Grę Roku 2007. Ku naszemu wielkiemu zadowoleniu okazało się, że Wysokie Napięcie zostało zwycięzcą konkursu, przez co od tego dnia grę określać można jako najlepszą grę 2007 roku!

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które oddały głos na naszą grę. Życzymy wszystkim jeszcze raz miłej zabawy przy Wysokim Napięciu oraz przy naszych pozostałych grach.

{gallerybot id:48}

Wysokie Napięcie - Premiery

Opublikowano: wtorek, 28, listopad 2006

W grudniowym wydaniu magazynu "Premiery" oprócz dwóch filmów na płytce DVD i wielu ciekawych artykułów wewnątrz gazety, można znaleźć artukuł o Wysokim Napięciu. Nie jest to typowa recenzja gry, ale zwięzły artykuł traktujący o nowoczesnych grach planszowych, dla którego podstawą jest gra naszego wydawnictwa. Mamy nadzieję, że artykuł ten pomoże nam uświadomić kolejną grupę osób, że gry planszowe to nie tylko szachy, monopol i scrabble, a czas spędzony na grze z przyjaciółmi wypełniony może być emocjami od pierwszej do ostatniej minuty gry.

Artykuł można przeczytać również pobierając plik z naszego repozytorium: