Pandemia - międzynarodowa rywalizacja o... przetrwanie?

Opublikowano: sobota, 17, styczeń 2015

Pandemia - survival Wszystkich obecnych oraz przyszłych fanów gry Pandemia spieszymy poinformować, że dołączamy do międzynarodowego konkursu o nazwie "Pandemic Survival".

Eliminacje do Mistrzostw Polski przeprowadzać będziemy na kilku polskich konwentach w 2015 roku. Zwycięzcy krajowych eliminacji wezmą udział w Mistrzostwach Polski Pandemic Survival. Tam z kolei wyłonimy drużynę, która otrzyma prawo reprezentowania Polski na Międzynarodowych Mistrzostwach Świata w Essen w październiku 2015.

Mistrzostwa Polski odbędą się najpóźniej w sierpniu 2015.

Zwycięzcy Mistrzostw Świata otrzymają w nagrodę przelot i tygodniowy pobyt w dowolnym mieście na świecie, które widnieje na planszy gry Pandemia.

Szczegóły organizacyjne konkursu, terminy i zasady, nagrody i inne informacje dotyczące polskich eliminacji oraz Mistrzostw Polski zostaną opublikowane wkrótce.

Organizatorów konwentów, które chciałyby ugościć eliminacje do Mistrzostw Polski prosimy o kontakt na adres: biuro(at)lacerta.pl.

W emailu zgłoszeniowym prosimy podać termin, miejsce i długość organizowanego konwentu, cykliczność (kwartał/półrocze/rok) oraz liczbę odwiedzających, których gościli w trakcie każdego z ostatnich trzech organizowanych konwentów.

comments