Z ostatniej chwili ...

Opublikowano: niedziela, 15, luty 2015

Pandemic SurvuvalWszystkich, którzy chcą pomóc w rozwiązaniu światowego kryzysu zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Najlepsi zostaną sowicie nagrodzeni. Już teraz możemy zdradzić, że najlepszy zespół świata otrzyma nagrodę wartą łącznie 10 000 dolarów kanadyjskich.

W piękne niedzielne popołudnie, gdy odpoczywaliśmy beztrosko, dotarły do nas niepokojące wieści. Czy ktokolwiek, kiedykolwiek pomyślał, że światowa epidemia najgroźniejszych chorób może stać się faktem? Czy ludzkość jest gotowa, aby stawić czoła Pandemii, która w zastraszającym tempie zaczyna ogarniać kolejne miasta i niszczyć naszą cywilizację ?

Właśnie dzisiaj otrzymaliśmy niepokojące informację od naszych przyjaciół z Niemiec, USA i Kanady ! W New Jersey, Mahopac, Las Vegas, Quebec, Bremen i Berne w ciągu jednej nocy kilka tysięcy osób zachorowało na nieznane do tej pory choroby. Szczepy rozprzestrzeniają się błyskawicznie, a chorych przybywa w każdą minutą. W każdym kraju powstają specjalne zespoły, nazwane roboczo „Pandemic Survival”, rekrutowani są najlepsi specjaliści, aby zatrzymać rozprzestrzeniające się choroby. Potrzebni są wszyscy: Naukowcy, Badacze, Sanitariusze, Logistycy, Kierownicy budowy, Archiwiści, Ratownicy, Epidemiolodzy ! Dołączamy się do tego działania i rozpoczynamy kompletowanie najlepszych polskich specjalistów do walki z nieprzewidywalnymi wirusami, a nie wykluczone, że będzie ich jeszcze więcej niż te dwa, które pojawiły się tylko jednej nocy.

Pierwszą rekrutację zorganizujemy już w najbliższy weekend:

Miejsce: Ratusz miasta Brzeg w województwie Opolskim
Termin: 22 luty 2015
Godzina: 14:00.

 

Jeżeli zależy Wam na losach świata i chcecie zapisać się złotymi zgłoskami w historii, nie wahajcie się ani chwili ! Ilość miejsc jest ograniczona, więc im szybciej wyślecie Wasze zgłoszenia tym lepiej. Czekamy na Wasze maile na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. !

Przyjmujemy zgłoszenia dwuosobowych zespołów specjalistów, w których należy zawrzeć:
- imiona i nazwiska,
- miasto w którym weźmiecie udział w turnieju,
- numery telefonów.

Jeżeli chcecie wziąć udział w rekrutacji w innym mieście, więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie znajdującym się na naszej stronie internetowej.

Losy świata od dzisiaj są w Waszych rękach !