A może niższe ceny?

Opublikowano: poniedziałek, 12, listopad 2007

Od ładnych kilku miesięcy przymierzamy się do otwarcia we Wrocławiu sklepu z planszówkami. Znalezienie jednak taniego, ale dobrze położonego miejsca na lokum we Wrocławiu graniczy jednak z cudem. Postanowiliśmy jednak zrobić mały krok w tą stronę i już na targach w Essen zakupiliśmy kilka gier, które przywieźliśmy do Wrocławia.

Wszystkie gry, które udało nam się przywieźć zostały dodane do naszego sklepu internetowego w kategorii "Okazje". Mamy nadzieję, że poziom cen jest dla Was zadawalający. Jest jednak jedna rzecz, którą musimy jasno i wyraźnie zaznaczyć: bagażnik naszego samochodu jest mały, więc liczba gier w kategorii "okazje" jest baaaardzo ograniczona. Spieszcie się więc. Kto pierwszy ten lepszy Smile.

Zamówienia realizowane są w standardowym terminie 2 dni roboczych. Jeśli jednak w Waszym zamówieniu znajdzie się również Puerto Rico, to zamówienie zostanie zrealizowane dopiero w momencie, gdy będzie ono już dostępne w sprzedaży. Ten fakt nie będzie jednak miał znaczenia na dostępność naszych "okazyjnych" gier dla tych, którzy już teraz złożą zamówienie, potwierdzą je i opłacą.

Wszystkie oferowane obecnie gry w kategorii "Okazje" są w języku angielskim!